חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

ההייטק בשירות הבריאות


רק חברת תרופות מבוססת מסוגה של ארקופרמהבעלת תשתית מדעית ומחקרית, מסוגלת ליטול צמחי מרפא גולמיים ממגוון מקורות ולהפיק מהם תרופות ללא מרשם ברמת איכות ואמינות של תרופות לכל דבר.

החברה מתייחסת במשנה זהירות לתהליך המיצוי והייצור של צמחי מרפא, מתוך הבנה כי אלו מכילים ריכוזים שונים של חומר פעיל, המחייבים טכניקת מיצוי גמישה וייחודית. לאור זאת פותחו בחברה תהליכי ייצור מתקדמים, כגון הכתישה הקרה, על מנת למצות באופן אופטימלי את המרכיב הפעיל של הצמח.

תהליך מתמיד של בקרת איכות משלים את ההבטחה למוצר יעיל ואפקטיבי לאורך זמן. התוצאה: קשת רחבה של תרופות מצמחי מרפא, עם התוויה רפואית כשל תרופות קונבנציונליות, המשווקות באמצעות יותר מ-1,400 רישיונות שיווק מטעם משרד הבריאות הצרפתי וגופים מקבילים בעשרות מדינות.השקעה ניכרת במחקר-מתחילת הדרך הבינו מייסדי ארקופרמה, כי לע מנת לפתח תרופות חדשות ויעילות ממקורות צמחיים יש להשקיע מאמץ מחקרי ניכר. תחום המו"פ של ארקופרמה פועל בתקציב שנתי של כ-16 מיליון יורו. החברה מעסיקה במחלקת המחקר שלה כ-140 איש, מהם 70 מדענים בכירים, העובדים בשיתוף פעולה מלא עם מוסדות מחקר מובילים כמו מכון פסטר, INSERM, INRA ואוניברסיטאות ידועות בצרפת ובעולם. את מעבדות ארקופרמה מאפיינת גישה מדעית השמה דגש על בחירה קפדנית של חומרי גלם, ביצוע מחקרים קליניים ופיתוח טכנולוגיות ייצור ואריזה חדשות. פיקוח בוטני ובקטריולוגי מוקפד בא לביטוי ביותר מ- 30,000 בדיקות איכות בשנה, הנערכות בטכניקות מתקדמות כגון כרומטוגרפיה תלת ממדית וספקטרו פוטומטריה, בהתאם לתקנים האירופיים המחמירים.

הכתישה הקרה – פריצת דרך בתחום צמחי המרפא

עד לפני שנים מספר, הסתכמה רפואת הצמחים בתהליך החליטה המסורתי, שלא השתנה באופן מהותי מזה שנים רבות. אי הוודאות, הכרוכה בהשפעת תהליך זה על המוצר המוגמר, הרתיעה רבים מפני רפואת הצמחים. מעבדות ארקופרמה שינו את התמונה ושמו נקודת ציון חדשה בתחום צמחי המרפא. הודות ליצירתיות ומיומנות טכנית, הצליחו מומחי החברה ליצור צורה של תרופות צמחיות, התואמת לחלוטין את צורכי השימוש והפעילות בימינו: כמוסת צמחים בכתישה קרה. מדובר במהפכה עולמית, במיוחד לאור העובדה כי כמוסות הצמחים מהוות כיום כ- 70 אחוז ממכירות צמחי המרפא בבתי מרקחת.

מוצרי ארקופרמה: חברים לחיים

ארקופרמה מציעה סדרת מוצרים מקיפה ומגוונת לשיפור הבריאות ואיכות החיים.

  • תכשירים לטיפול בבעיות יום יומיות כמו עצירות, שכחה ועייפות
  • מניעה וטיפול במחלות קשות יותר כגון יתר לחץ דם והיפרליפידמיה.
  • תכשיריםמהטבע לדיאטה, שהוכחו מדעית כמקלים על תחושת הרעב ועוזרים בשריפת שומנים.
  • טיפול בכולסטרול על בסיס שום ומיצוי החומר הפעיל ביין האדום (הפרדוקס הצרפתי) להורדת רמת ה-LDL.
  • ממריצים המבוססים על ידע של צמחי מרפא ומוכרים כבר אלפי שנים כממריצים ומעוררים.
  • מרגיעיםמהטבע שמבוססים על תמציות צמחים המוכרות בספרות המקצועית כיעילות בהפגת מתחים ומאפשרות שיפור באיכות החיים.
  • מוצרים אנטי אוקסידנטים להשלמת התזונה ולתגבור הגוף בעידן החיים המודרני.
  • פתרונות לבעיות עור ושיער, שלא תמיד יש לרפואה הקונבנציונלית מענה עבורן.
  • פתרונות מהטבע לרפואת נשים, בעיות הורמונליות, תופעות קדם וסתיות ותופעות גיל המעבר.
  • פורמולות שונות לעיכול, ראומטיזם,סכרת סוג 2, מיגרנות, צלוליט, השמנה ועוד.

ארקופרמה

ארקופרמה - הכמוסה הצמחית

בעולם כולו, תרופה אחת מתוך שלוש מוגשת כיום בכמוסה. ארקופרמה לבדה ייצרה 3.6 מיליארד כמוסות בשנת 2009. הנפקת צמחי מרפא בכמוסות אינה מקרית: הכמוסה קלה לשימוש, מאיצה את הטמעת החומר בגוף ומכאן גם את יעילות החומרים הפעילים של הצמח. אולם כמוסות ארקופרמה, שמעטפתן מיוצרת ממקור צמחי לחלוטין, מבטיחות יתרון נוסף וחשוב מכל של בריאות ללא פשרות, מה שקשה להבטיח בכמוסות אחרות, המבוססות על חלבון מן החי.

בחזרה לטוהר שבטבע

ארקופרמה היא חברת התרופות הראשונה בצרפת שפיתחה כמוסה המיוצרת ב- 100 אחוזים ממקור צמחי, נטולת ג'לטין, חלבון-בקר וכל חומר אחר מהחי – חומרים ששימשו עד כה לייצור מעטפת הכמוסה. הצורך במתן מענה צמחי למעטפת הכמוסה עלה בעיקר בשל חשש הציבור מ- BSE (מחלת הפרה המשוגעת). אולם מעבר לכך, ייצור הכמוסה הצמחית-נטו החזיר את הפיט ותרפיה למשמעותה המוחלטת: חזרה לטוהר של הטבע.

העטיפה של הצמח

מעטפת הכמוסה עשויה מתוצרי צלולוזה (cellulose) – סיב צמחי שעוטף את תאי הצמחים ומגן עליהם. התאית הטבעית הזו מהווה היום קליפה לכל כמוסות ארקופרמה. זאת ועוד, באמצעות הגדלה קלה של נפח הכמוסה הוספו 30 אחוז חומרים פעילים בממוצע לכל תרופה. התוצאה: פשטות בשימוש והקלה במינון, כאשר שלוש מנות יומיות שקולות, בתצורה החדשה, לארבע מנות יומיות בעבר. שיווק הכמוסה הצמחית החל בצרפת ב-1997 וזכה לתגובות נלהבות של ציבור שוחרי הבריאות. כיום מציעה ארקופרמה למעלה מ- 220 תרופות בכמוסות ועונה בכך על דרישות הולכות וגדלות של הציבור לאיכות ולבטיחות.

ארקופרמה והשוק הישראלי

מוצרי ארקופרמה משווקים בישראל החל משנת 1986 על ידי פרמה גורי - חברת יבוא, שיווק והפצה מהמובילות בישראל בתחום תוספי התזונה מהטבע. פרמה גורי שמה דגש על יבוא מוצרי איכות בעלי יעילות מוכחת, אמנות גבוהה, אספקה שוטפת ושירות זמין.

רוקחים וצוותי מכירות, וכן יועצי הבריאות המקצועיים שנמצאים בקו הקדמי מול הלקוחות, מוזמנים לפנות לחברה לייעוץ טלפוני חינם
09-8866999 בימים א- ה' בשעות 9:00-16:00

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד